Zabiegi

Chirurgia plastyczna

Chirurgia plastyczna 

Chirurgia plastyczna to bardzo obszerna dziedzina medycyny zajmująca się zabiegami, mającymi na celu poprawę wyglądu pacjentów. Motywacji do wykonania zabiegów chirurgii plastycznej jest tyle, ilu ludzi. W placówkach medycznych w całej Polsce, każdego dnia wykonywane są zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i estetycznej, które poprawiają nie tylko wygląd, ale przede wszystkim komfort życia osób, dotkniętych chorobami, uszkodzeniami i deformacjami ciała.
 

Przykładowe zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i estetycznej: chirurgia plastyczna twarzy, chirurgia plastyczna piersi, chirurgia plastyczna sylwetki, usuwanie blizn i znamion, ginekologia estetyczna, zabiegi korekcji nosa i uszu, chirurgia plastyczna po ciąży i wiele innych.

Chirurgia plastyczna to nie tylko zabiegi modelujące i upiększające, to także operacje przywracające normalny wygląd ludziom po tragicznych wypadkach, po operacjach onkologicznych, rozległych oparzeniach, amputacjach kończyn, głębokich ranach, czy usunięciu piersi w wyniku mastektomii. Wszystko po to, by pacjenci mogli znów cieszyć się z życia.

Zadzwoń teraz